Amade Turizm

Hac 2018

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

1A Grubumuz da ;

Vize işlemleri, ekonomi sınıf uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, seyahat sigortası, Suudi Arabistan’daki tüm ulaşım ve geziler, belirtilen 5 yıldızlı otellerde konaklamalar, açık büfe kahvaltı ve akşam yemekleri, Arafat – Müzdelife ve Mina’ daki standart hizmetler, kurban bedeli ile AMADE TURİZM rehberlik hizmetleri.

1B, ve 2. VIP Gruplarımız da;

Vize işlemleri, ekonomi sınıf uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, seyahat sigortası, özel otobüslerimiz ile Suudi Arabistan’daki tüm ulaşım ve geziler, belirtilen 5 yıldızlı otellerde konaklamalar, açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, Arafat, Müzdelife ve Mina’da özel imkanlar, kurban bedeli ile AMADE TURİZM rehberlik hizmetleri dahildir.

 

 


 

 

 

Vize İçin İstenen Belgeler
Gidiş tarihinden itibaren en az 1 yıl süresi olan çipli pasaport
T.C. kimlik numaralı 1 adet nüfus cüzdan fotokopisi
Arka fonu beyaz olan1 adet fotoğraf
Eşiyle beraber giden bayanlar için Nüfus Müdürlüğü’nden vukuatlı nüfus kayıt örneğinin aslı
45 yaşın altında olup mahremiyle giden bayanlardan evli ise eşinden, bekar ise babasından noterden muvafakatname Muvafakname örneği; (noterden yapılacak) Eşim, kızım, kız kardeşim, Nalan Koç’un babası, öz dayısı, öz amcası Mustafa Albayrak ile birlikte umre’ye gitmesine muvafakat ederim.
Götürecek mahremi tarafından ( babası, erkek kardeşi 18 yaş ve üzeri, dayısı, kayınpederi, amcası, dedesi) götürüp getireceğine dair noterden taahhütname Taahütname Örneği; (noterden yapılacak) Kızım, gelinim, teyzem, halam Betül Cengizoğlu’nu umreye götürüp getireceğimi taahhüt ederim.
Ayrıca gidenin ve götürenin Nüfus Müdürlüğü’nden aile ve akrabalık derecesini gösteren vukuatlı nüfus kayıt örneği’nin aslı alınmalı
18 yaşından gün almamış erkek ve kız çocukları: Suudi Arabistan kanunları gereği 18 yaşından gün almamış erkek ve kız çocukları babası ve annesi yanında olmadan umreye gidememektedir.
45 yaş altındaki mahremi olmayan bayanlar: Suudi Arabistan kanunları gereği 45 yaş altındaki mahremi olmayan bayanlar umreye gidememektedir.