facebook

Hakkımızda

Amade Turizm

Amade Turizm; genç , dinamik, güler yüzlü ve her biri kendi branşında profesyonel ekibi, 26 yıllık tecrübesi ve her daim ilk günkü heyecanıyla Amade kalitesinden ödün vermeden, "her bütçeye uygun umre programları" projesiyle yeni bir başarıya adım atmaktadır.
Özel başarısının temelinde, hayata geçirdiği tüm hizmetlerini, siz değerli misafirlerimizin beklentisine göre şekillendirme isteği bulunmaktadır.
Amade Turizm misafirlerine aile samimiyetini aratmayan uzman kadrosuyla siz değerli konuklarımızın nazarında hizmet kalitesini her zaman olduğu gibi zirvede muhafaza etmeyi amaç edinmektedir. Bu amaç doğrultusunda, yılların verdiği tecrübe ve istikrarla sektöründe öncü bir acenta olmayı, gerçekleştirmiş olduğu tüm organizasyonları iş olarak değil vazife bilinci ile yapma prensibine borçludur.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi arz eder, tüm seyahatlerinizde "Emrinize Amade" olduğumuzu bildiririz.
Amade Turizm - Hakkımızda

26 Yıllık Deneyim

26 yıllık deneyimimizden güç ve ilham alarak hizmet kalitemizi günbegün iyileştirip geliştirmeye devam ediyoruz. Hac ve Umre yolculuklarınızı kusursuzun ötesine taşımak için gayret ediyoruz.

Kurumsal İş Birlikleri

Misafirlerimizin seyahat ve sonrasında konforu için profesyonelliğine güvendiğimiz dünyanın en iyi havayolu şirket ve kurumları IATA ve Türk Hava Yolları, bununla beraber Mekke ve Medine’ nin en iyi 5 yıldızlı otelleriyle iş birliği içerisindeyiz.

Dayanışma

Yıllardır değişmeyen ve giderek güçlenen Amade Turizm ekibi, yolculara adeta birer yol arkadaşı olmuştur. Tecrübemizin verdiği manevi güçle, misafirlerimizin bu çok özel kutsal yolculuklarında, tüm taleplerini gönülden yerine getirebilmek adına her an hazır bekliyoruz.

Hizmet Kalitesi

Misafirlerimizin gönüllerindeki huzur ve yüzlerindeki gülümsemeyi kalitemizin kanıtı olarak görüyoruz. Bu nedenle hizmette kusur etmeden, sizin için hevesle çalışıyoruz.